Onlarca çeşit kaplama levhası arasında seçim yaparken kafanız karışabilir? Çatı kaplama alanında birbirinden çok farklı kaplama ürünleri kullanılmaktadır. Peki ama bu seçimi nasıl yapacağız? Çatı kaplama levha çeşitleri kendi arasında bazı özellikler bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Bu özelliklerden bazıları; levhaların hafifliği, sağlamlığı, alev almaması, ısı yalıtımını desteklemesi, fiyatı, kullanılan malzeme gibi örnek verilebilir. Çatı kaplama levha çeşitleri seçilirken binanın mevcut durumu incelenmeli, çatı kaplamadan beklentiler sıralanmalıdır. Bu beklentilere uygun olan çatı kaplama ürünleri tercih edilmelidir.

Günümüz teknolojisinde çatı kaplama levha çeşitleri, birçok teste tabi tutularak üretim bandına düşmektedir. Bu testlerin tamamı levhanın görevini yerine getirip getiremediği konusunda incelemeler yapmak üzerine standartlaştırılmıştır. Çatı kaplama levha çeşitleri ve özellikleri incelendiğinde birbirinden çok farklı olan malzemeler kullanılarak ayırıcı özelliklere sahip oldukları ortaya çıkmaktadır.

Doğru kaplam levhası seçimi için keşif talebinde bulunabilir veya levha kaplama ustalarımıza sorularınızı online olarak iletebilirsiniz.

Çatı kaplama levhaları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi çatı kaplama levhaları çok çeşitli olabilmektedir. Bunları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

1) Çinko Levha Çatı Kaplama

çinko levha ile çatı kaplama

2) Atermit Oluklu Levha Kaplama

Atermit Oluklu Levha Malzemesi

Atermit Oluklu Çatı

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI