Her "çatı ustasıyım" diyen çatı ustası değildir. Uzman çatı ustaları için güvenilir firmaları tercih edin.

Doğruluk, dürüstlük, kalite ve tecrübe... Bir çatı ustasında bulunması gereken en önemli niteliklerdir. Ülkemizde genellikle insanlar evlerine usta çağırmaya veya aracını bir oto sanayide tamirciye götürmeye korkuyor. Çünkü ustalık işlerinde işi yaptıran kişi işten anlamadığı için genellikle ustalar tarafından kandırılıyor ve çok basit bir şekilde çok ucuza mal edilecek birçok iş maalesef çok daha pahalıya yapılıyor. Ayaz Çatı olarak asıl amacımız her türlü çatı sistemlerinde size en doğru çözümü sunmak ve en kaliteli işçiliği sağlamaktır. 1999 yılından bu yana gelen tecrübemizle siz değerli müşterilerimize her türlü çatı sisteminde uzman çatı ustası kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz. Kadromuzda ahşap çatı ustası, çelik konstrüksiyon çatı ustası, sundurma çatı ustası, betonarme çatı ustası gibi farklı çatı sistemlerinde uzmanlaşmış çatı ustaları da bulunmaktadır.

Çatı sektöründe 1999 yılından bu yana her coğrafi koşula uygun çatı sistemini işinde uzman çatı ustası ekibimizle yapıyoruz. Yaptırmak istediğiniz çatı sistemi ne olursa olsun, çatı ustalarımızın tecrübesi ve en kaliteli çatı malzemelerini sizin için olabilecek en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Çatı sektöründe tecrübenin ne kadar önemli olduğunu ne kadar vurgulasak da az. Çünkü binlerce lira para harcayıp en kaliteli malzemeleri alsanız bile bazı çatı sorunları ile karşılaşmanız muhtemeldir. En sık karşılaştığımız çatı sorunlarından biri olan akıtma/sızıntı problemi genellikte tecrübesiz çatı ustalarının yaptıkları işten kaynaklanmaktadır. Düzgün planlanmayan bir çatı projesi veya planlanan projeye uygun bir şekilde yapılmayan, üstün körü yapılan çatı sistemlerinde bir çok sorunla karşılaşmaktayız.

Birçok kişinin sorduğu gibi eğer siz de kendinize hiç "Bir çatı ustası her çatı sistemini yapabilir mi?" diye mutlaka sormuşsunuzdur. Bir çatı ustası sadece bir tek çatı sistemini yapar diye bir şey yoktur. Çatı sistemleri şekil ve malzeme olarak farklı olsa da, yapı olarak aynı sisteme sahiptir. Her çatının iskeleti, izolasyonu ve kaplaması mevcuttur. Bu nedenle yıllardır bu işi yapan bir çatı ustasının birden fazla çatı sistemini yapabiliyor olması gayet doğaldır. Burada önemli olan o çatı ustasının yapmış olduğu çatı sisteminde ne kadar tecrübeli olduğudur.

Çatı ustasına soru sorma uygulaması

Türkiye'de ilk ve tek olan çatı ustasına soru sorma uygulaması sadece Ayaz Çatı'da. Sitemiz üzerinden çatı ustalarımıza sorularınızı iletebilir, merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz. Çatı ustalarımıza soru sormak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

çatı ustasına soru sorma bağlantısıSitemiz üzerinden çatı ustalarımıza soracak olduğunuz sorular sadece teknik konularda olmalıdır. Çatı ustalarımız fiyat konusunda gelen sorulara site üzerinden cevap verememektedir. Çünkü fiyat çalışması keşif yapıldıktan sonra yapılmaktadır. Fiyat almak isteyen müşterilerimizin sitemizin iletişim bölümünden iletişime geçerek bilgi almaları gerekmektedir.

Çatı tamir ustaları

Çatı tamir ustaları çatı onarım hizmeti veren ustalardır. Çatı tamiri yapan her usta çatı yapamayabilir çünkü teknik bilgisi sadece basit onarım işleri ile sınırlıdır. Çatı tamiri genellikle kışın yağışlı ve fırtınalı havalarda zarar gören çatıların onarım işlerini yapmaktadırlar. Bunlar su sızıntısı için izolasyon yapımı veya uçan kiremitlerin yeniden dizilmesi gibi işlerdir.

Bazı durumlarda çatı rüzgardan komple uçmaktadır. Bu durumda bir çatı tamir ustası yerine yine bir çatı yapım ustasına ihtiyacınız var demektir. Çünkü çatının uçtuğu çoğu durumda çatılar genellikle en baştan yapılmaktadır. Uçan bir çatının tamir edilebilmesi için çatı iskeletinin yerinde duruyor olması gerekir. Çatı iskeleti uçmadıysa iskelet sağlamlaştırıldıktan sonra üzerine kaplama, izolasyon ve yalıtım malzemeleri döşenebilir.

Diğer Çatı Ustası Hizmetleri

Piyasadaki Sözde Ustalara Dikkat!

Piyasadaki Sözde Ustalara Dikkat!

Paranızla rezil olmamak için her "ustayım" diyene inanmayın. İşin ehline teslim edin, kafanızda soru işareti kalmasın.
Çelik Çatı Ustası

Çelik Çatı Ustası

En iyi çelik çatı ustası ayazyapinakliyat.com'da! Bizden fiyat almadan çelik çatı yaptırmayın.
Membran Çatı Ustası

Membran Çatı Ustası

Membran çatı ustasına mı ihtiyacınız var? Her türlü membran çatı yapımı, tamiri, bakım ve onarımı titizlikle yapılır.
Lambiri Çatı Ustası

Lambiri Çatı Ustası

Lambiri çatı ustasına mı ihtiyacınız var. Ustalarımız her türlü lambiri çatı yapım ve tamir işlerinize çözüm için sizi bekliyorlar. Bizden teklif almadan lambiri çatı ustası çağırmayın!

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI