AYAZ ÇATI
profesyonel çatı hizmetleri

TANITIM VİDEOSU

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

"Daima en iyisi" ilkesi ile 1999 yılında çatı sektörüne ilk adımını atan Ayaz Çatı, o günden bu yana tam 18 yıldır büyümeye ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Küçük çatı işlerinde sadece İstanbul'a hizmet veren firmamız, büyük işlerde Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. İşinde uzman çatı ustası ekibimizle her türlü çatı sistemi yapımı, çatı kaplama, çatı yalıtımı, çatı su izolasyonu ve çatı tamiri hizmetleri vermektedir.

En uygun fiyata en kaliteli işçilik ve en ekonomik fiyat politikası ile daima müşteri odaklı çalışmaya devam edeceğiz. 1999'dan bizi bugünlere taşıyan tüm müşterilerimize bir teşekkürü borç biliriz.

Vizyonumuz

Çatı hizmetinde çatı deyince herkes tarafından bilinen, sevilen ve güven duyulan bir şirket olmaktır. Çatı işlerinde kaliteden ödün vermeden standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de yaptığımız her işte doğru, dürüst, hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bizi bugünlere getiren asıl şey budur.

Değerlerimiz

Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz Değerlerimiz

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI