Çatı nedir?
Bir yapının en üstüne kurulan, kurulduğu yapıyı yağmur, kar, dolu ve rüzgar gibi doğal olaylara karşı izole eden sistemin genel adına çatı denir.
Bazı çatı sistemlerinin diğerlerine göre daha dayanıklı olduğu bir gerçektir. Dayanıklı çatı sistemleri arasında hangisi daha iyi diye soracak olursanız bunun net bir cevabı yoktur. Çünkü hangi çatı sisteminin size daha uygun olduğuna göre bu sorunun cevabı değişir.
Her çatı sisteminin kendine özgü çatı malzemeleri bulunur. Dolayısıyla çatı malzemeleri çatı sistemine göre değişir.
Çatı yapım maliyetini etkileyen bir çok faktör vardır. Çatı yapım fiyatları, çatı türüne ve uygulama alanına göre belirlenir. Net fiyat almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan iletişime geçmeniz yeterlidir.
Çatı planı uzman personelimiz tarafından şiddetli rüzgârlara ve kışın üzerine yağan tonlarca kar kütlesine dayanacak şekilde planlanarak çizilir.
Çatının sızıntı yapması çatı izolasyon ve yalıtımında sıkıntı olduğunu gösterir. Büyük ihtimalle izolasyon malzemesi özelliğini yitirmiştir. Keşif için bizi arayabilirsiniz.

İstediğiniz cevap burada yok mu? O halde Çatı Ustasına Sor modülümüzü kullanarak çatı ustalarımzıdan bilgi alabilirsiniz.

Sormuş olduğunuz soru en kısa sürede cevaplanacaktır. Sorunuza cevap verildiğinde size mail ile bilgi verilecek ve sorunuz bu sayfada yayınlanmaya başlayacaktır.

FİYAT TEKLİFİ İSTE

YUKARI